Tasker og Punge
Viser 1–12 af 26 resultater
-
Nyhed
Tim og Simonsen Taskerem Multi Brown
219,00 DKK Læs mere -
Nyhed
Tim og Simonsen Taskerem Merle Black – Coffee
199,00 DKK Læs mere -
Nyhed
Tim og Simonsen Taskerem Sort Læder – Kanvas
249,00 DKK Læs mere -
Nyhed
Tim og Simonsen Anisette Phone Hanger
499,00 DKK Læs mere -
Nyhed
Tim og Simonsen Bolette Phone Hanger
499,00 DKK Læs mere -
Octopus Keyhanger Canada Black
149,00 DKK Læs mere -
37%
Octopus Taske Elfa Multi
599,00 DKK375,00 DKK Læs mere -
Octopus Keyhanger Kuala Multi
249,00 DKK Læs mere -
Octopus Keyhanger Kuala Green/Turkis
249,00 DKK Læs mere -
Octopus Keyhanger Kuala Bronze
249,00 DKK Læs mere -
Octopus Keyhanger Kuala Black
199,00 DKK Læs mere -
Octopus Keyhanger Kuala Black Multi
199,00 DKK Læs mere
Tasker og Punge.
Vi har et stort udvalg i tasker fra Tim og Simonsen i super god kvalitet og i ægter læder. Vi har også kanvas tasker og et lille udvalg i punge. Fri fragt over 550 kr og hurtig levering
Tim og Simonsen Tasker
Lige meget om det er en mobiltaske, en crossbody eller en crossover taske så har Tim og Simonsen lavet et lækkert udvalg som vi sælger her på siden.
Taskerne fra Tim og Simonsen er både rummelige, bløde og har mulighed for at inddele dit taske indhold, så som indvendigt kreditkort lommer, hvilket både er en tyverisikring og en måde at holde styr på dine ting. Tim og Simonsen Tasker er genial til når du er på farten og skal have plads til det hele.
Tim og Simonsen Bumbag
Find din rummelige, bløde og lækre skind bumbag fra Tim og Simonsen her hos Justos. Med en Tim og Simonsen Bumbag vil du have muligheden for at være moderigtig. Og det er uden at gå på kompromis med dit sædvanlige indhold i tasken.
Disse bæltetasker, har 2 gode rum i taskerne, med en justerbar remme, og findes i flere forskellige farver – og i denne skønne bumbag er der plads til det hele når du er på farten.